Trwają intensywne szkolenia o charakterze zawodowym dla uczestników DOBRYCH PERSPEKTYW
czwartek, 07 sierpnia 2014 15:01

Od 8 lipca br trwa realizacja szkoleń zawodowych dla uczestników i uczestniczek projektu systemowego realizowanego w GOPS. Panowie zakończyli kurs "Kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym", panie mają za sobą kursy "Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych" oraz "Profesjonalna obsługa klienta", a wspólnie ukończyli kurs z zakresu "Podnoszenia umiejętności życiowych".

Więcej…
 
Rozpoczynamy cykl szkoleń o charakterze zawodowym w tegorocznej edycji projektu DOBRE PERSPETYWY.
wtorek, 08 lipca 2014 16:59
W dniu 4 lipca br została podpisana umowa o zorganizowanie i przeprowadzenie 6 szkoleń o charakterze zawodowym z wybraną firmą: Ośrodkiem Szkolenia Technicznego Sp. z o.o. w Wałbrzychu dla wybranej grupy 7 beneficjentów w realizowanej przez nasz ośrodek VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSEKTYWY.
Więcej…
 
Komunikat dla oferentów na realizację usług szkoleniowych w projekcie systemowym.
piątek, 04 lipca 2014 17:49
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w wyniku rozpatrzenia złożonych ofert programowo – cenowych – na Zapytanie o cenę z dnia 11.06.2014r. oraz zapytanie uzupełniające z dnia 30.06.2014r. - na realizację usług szkoleniowych – Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych; Profesjonalna obsługa klienta; Kierowca wózków jezdnych z napędem silnikowym; Obsługa suwnic, ciągników, żurawików i żurawi stacjonarnych; Obsługa maszyn i urządzeń CNC; Kurs – podnoszenie umiejętności życiowych; Warsztaty wyrób biżuterii; Warsztaty wizażu i kreowania własnego wizerunku; Pilarz, operator kos spalinowych - w realizowanym projekcie systemowym współfinansowanym z EFS w ramach PO KL DOBRE PERSPEKTYWY zostały wybrane następujące firmy:
Więcej…
 
Zaproszenie do składania uzupełniających ofert programowo cenowych na realizację szkoleń w projekcie DOBRE PERSPEKTYWY.
poniedziałek, 30 czerwca 2014 16:44

W związku z prowadzoną procedurą rozpoznawania ofert dotyczących realizacji w projekcie systemowym DOBRE PERSPEKTYWY (2014) - projektu realizowanego w ramach POKL współfinansowanego przez Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach z powodu zmiany programu szkoleń zaprasza do złożenia ofert uzupełniających - realizatorów szkoleń o charakterze zawodowym do części aktywna integracja.

Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert programowo cenowych na realizację szkoleń w projekcie DOBRE PERSPEKTYWY.
czwartek, 12 czerwca 2014 14:59

W związku z realizacją w roku 2014 drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY - projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach zaprasza do złożenia ofert - realizatorów szkoleń o charakterze zawodowym do części aktywna integracja.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7