Trwają intensywne szkolenia o charakterze zawodowym dla uczestników DOBRYCH PERSPEKTYW
czwartek, 07 sierpnia 2014 15:01

Od 8 lipca br trwa realizacja szkoleń zawodowych dla uczestników i uczestniczek projektu systemowego realizowanego w GOPS. Panowie zakończyli kurs "Kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym", panie mają za sobą kursy "Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych" oraz "Profesjonalna obsługa klienta", a wspólnie ukończyli kurs z zakresu "Podnoszenia umiejętności życiowych".

Więcej…
 
Rozpoczynamy cykl szkoleń o charakterze zawodowym w tegorocznej edycji projektu DOBRE PERSPETYWY.
wtorek, 08 lipca 2014 16:59
W dniu 4 lipca br została podpisana umowa o zorganizowanie i przeprowadzenie 6 szkoleń o charakterze zawodowym z wybraną firmą: Ośrodkiem Szkolenia Technicznego Sp. z o.o. w Wałbrzychu dla wybranej grupy 7 beneficjentów w realizowanej przez nasz ośrodek VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSEKTYWY.
Więcej…
 
Komunikat dla oferentów na realizację usług szkoleniowych w projekcie systemowym.
piątek, 04 lipca 2014 17:49
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w wyniku rozpatrzenia złożonych ofert programowo – cenowych – na Zapytanie o cenę z dnia 11.06.2014r. oraz zapytanie uzupełniające z dnia 30.06.2014r. - na realizację usług szkoleniowych – Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych; Profesjonalna obsługa klienta; Kierowca wózków jezdnych z napędem silnikowym; Obsługa suwnic, ciągników, żurawików i żurawi stacjonarnych; Obsługa maszyn i urządzeń CNC; Kurs – podnoszenie umiejętności życiowych; Warsztaty wyrób biżuterii; Warsztaty wizażu i kreowania własnego wizerunku; Pilarz, operator kos spalinowych - w realizowanym projekcie systemowym współfinansowanym z EFS w ramach PO KL DOBRE PERSPEKTYWY zostały wybrane następujące firmy:
Więcej…
 
Zaproszenie do składania uzupełniających ofert programowo cenowych na realizację szkoleń w projekcie DOBRE PERSPEKTYWY.
poniedziałek, 30 czerwca 2014 16:44

W związku z prowadzoną procedurą rozpoznawania ofert dotyczących realizacji w projekcie systemowym DOBRE PERSPEKTYWY (2014) - projektu realizowanego w ramach POKL współfinansowanego przez Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach z powodu zmiany programu szkoleń zaprasza do złożenia ofert uzupełniających - realizatorów szkoleń o charakterze zawodowym do części aktywna integracja.

Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert programowo cenowych na realizację szkoleń w projekcie DOBRE PERSPEKTYWY.
czwartek, 12 czerwca 2014 14:59

W związku z realizacją w roku 2014 drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY - projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach zaprasza do złożenia ofert - realizatorów szkoleń o charakterze zawodowym do części aktywna integracja.

Więcej…
 
Zakończenie pierwszego etapu aktywnej integracji w projekcie Dobre Perspektywy
wtorek, 10 czerwca 2014 16:15
Warsztatami psychologicznymi z asertywności, które odbyły się w poniedziałek 9 czerwca br uczestnicy DOBRYCH PERSPEKTYW projektu systemowego - realizowanego w ramach PO KL Europejskiego Funduszu Społecznego, zakończyli pierwszą część aktywnej integracji. I część projektu - wzorem lat ubiegłych - zakładała wsparcie specjalistyczne z zakresu doradztwa zawodowego oraz terapię psychospołeczną/psychologiczną.

Więcej…
 
Wsparcie specjalistyczne uczestników projektu.
czwartek, 08 maja 2014 17:12

Trwa realizacja wsparcia specjalistycznego dla uczestników projektu DOBRE PERSPEKTYWY. Po warsztatach z doradztwa zawodowego – gdzie grupa poznawała się, integrowała, określała swoje potrzeby i oczekiwania – rozpoczął się cykl spotkań indywidualnych z doradcą oraz z psychologiem.

Więcej…
 
Warsztat z doradcą zawodowym "Wprowadzenie do zmiany (...)" - inauguracja zajęć aktywnej integracji w projekcie DOBRE PERSPETYWY.
środa, 30 kwietnia 2014 16:59
Wczoraj we wtorek 29 kwietnia 2014r. rozpoczęły się pierwsze – inauguracyjne - zajęcia aktywnej integracji dla wybranej grupy 7 beneficjentów w realizowanej przez nasz ośrodek drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSEKTYWY. W bieżącej edycji zajęcia te - podobnie jak w latach ubiegłych - rozpoczęły się od wsparcia specjalistycznego.

Więcej…
 
Poszukujemy realizatorów zajęć do aktywnej integracji w projekcie systemowym
środa, 02 kwietnia 2014 15:19
W związku z realizacją w roku 2014 drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY - projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach poszukuje - realizatorów zajęć w części aktywna integracja. Osoby i firmy zainteresowane realizacją wsparcia psychologicznego oraz doradztwa zawodowego prosimy o składanie ofert. Szczegóły w załącznikach.
Więcej…
 
Spotkanie Informacyjno – Rekrutacyjne do drugiej części VI edycji projektu DOBRE PERSPEKTYWY
czwartek, 20 marca 2014 15:55

W dniu dzisiejszym na sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyło się spotkanie informacyjno – rekrutacyjne dla kandydatów do udziału w drugiej części dwuletniej - realizowanej w latach 2013-2014 edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY. Projekt realizowany jest przez na Ośrodek od 2008 roku w ramach PO KL i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w projekcie
czwartek, 06 marca 2014 15:12

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w dniu 20 marca 2014 roku (tj. czwartek) o godzinie 10.00 w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy w Starych Bogaczowicach (sala nr 216) odbędzie się spotkanie informacyjno - rekrutacyjne do drugiej części VI edycji projektu systemowego „Dobre perspektywy” realizowanego w 2014 r. przez nasz Ośrodek.

Więcej…
 
Rozpoczynamy II część VI – dwuletniej – edycji DOBRYCH PERSPEKTYW.
wtorek, 25 lutego 2014 16:29

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w latach 2013 – 2014 realizuje VI edycję projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 7.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej dla bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo i/lub zagrożonych wykluczeniem społecznym mieszkańców naszej gminy.

Więcej…