Uroczyste zakończenie roku akademickiego na UTW
czwartek, 12 czerwca 2014 19:22

Wczoraj 12 czerwca uroczystym wręczeniem dyplomów zakończyliśmy "rok akademicki" na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Starych Bogaczowicach. Był to pierwszy pełny rok działalności UTW, który miał swoją inaugurację w lutym 2013r.

 

Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert programowo cenowych na realizację szkoleń w projekcie DOBRE PERSPEKTYWY.
czwartek, 12 czerwca 2014 14:59

W związku z realizacją w roku 2014 drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY - projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach zaprasza do złożenia ofert - realizatorów szkoleń o charakterze zawodowym do części aktywna integracja.

Więcej…
 
Zakończenie pierwszego etapu aktywnej integracji w projekcie Dobre Perspektywy
wtorek, 10 czerwca 2014 16:15
Warsztatami psychologicznymi z asertywności, które odbyły się w poniedziałek 9 czerwca br uczestnicy DOBRYCH PERSPEKTYW projektu systemowego - realizowanego w ramach PO KL Europejskiego Funduszu Społecznego, zakończyli pierwszą część aktywnej integracji. I część projektu - wzorem lat ubiegłych - zakładała wsparcie specjalistyczne z zakresu doradztwa zawodowego oraz terapię psychospołeczną/psychologiczną.

Więcej…
 
Wsparcie specjalistyczne uczestników projektu.
czwartek, 08 maja 2014 17:12

Trwa realizacja wsparcia specjalistycznego dla uczestników projektu DOBRE PERSPEKTYWY. Po warsztatach z doradztwa zawodowego – gdzie grupa poznawała się, integrowała, określała swoje potrzeby i oczekiwania – rozpoczął się cykl spotkań indywidualnych z doradcą oraz z psychologiem.

Więcej…
 
Warsztat z doradcą zawodowym "Wprowadzenie do zmiany (...)" - inauguracja zajęć aktywnej integracji w projekcie DOBRE PERSPETYWY.
środa, 30 kwietnia 2014 16:59
Wczoraj we wtorek 29 kwietnia 2014r. rozpoczęły się pierwsze – inauguracyjne - zajęcia aktywnej integracji dla wybranej grupy 7 beneficjentów w realizowanej przez nasz ośrodek drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSEKTYWY. W bieżącej edycji zajęcia te - podobnie jak w latach ubiegłych - rozpoczęły się od wsparcia specjalistycznego.

Więcej…
 
Wyłoniono realizatorów usług „wspierających” w projekcie systemowym. Komunikat dla oferentów
czwartek, 24 kwietnia 2014 17:12

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w wyniku rozpatrzenia złożonych ofert programowo – cenowych – na Zapytanie o cenę z dnia 02.04.2014r. - na realizację usług wspierających w realizowanym projekcie systemowym współfinansowanym z EFS w ramach PO KL DOBRE PERSPEKTYWY zostały wybrane następujące osoby, firmy:

  1. Pracownia Psychostymulacji i Rozwoju. „NOVUM” Diagnoza-Terapia-Szkolenia mgr Renata Apolinarska-Kozar Świebodzice – na realizację indywidualnej i grupowej terapii psychologicznej/psychospołecznej (15 godzin zegarowych indywidualnego wsparcia + 14 godzin dydaktycznych wsparcia / terapii grupowej).

  1. Małgorzata Grochowska – doradca zawodowy na realizację wsparcia z zakresu doradztwa zawodowego (14 godzin zegarowych indywidualnych konsultacji + 15 godzin dydaktycznych warsztatów wzmacniających i motywujących).

 

szczegóły w załączniku.

 
Poszukujemy realizatorów zajęć do aktywnej integracji w projekcie systemowym
środa, 02 kwietnia 2014 15:19
W związku z realizacją w roku 2014 drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY - projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach poszukuje - realizatorów zajęć w części aktywna integracja. Osoby i firmy zainteresowane realizacją wsparcia psychologicznego oraz doradztwa zawodowego prosimy o składanie ofert. Szczegóły w załącznikach.
Więcej…
 
Spotkanie Informacyjno – Rekrutacyjne do drugiej części VI edycji projektu DOBRE PERSPEKTYWY
czwartek, 20 marca 2014 15:55

W dniu dzisiejszym na sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyło się spotkanie informacyjno – rekrutacyjne dla kandydatów do udziału w drugiej części dwuletniej - realizowanej w latach 2013-2014 edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY. Projekt realizowany jest przez na Ośrodek od 2008 roku w ramach PO KL i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
czwartek, 06 marca 2014 15:12

Zapraszamy do udziału w projekcie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w dniu 20 marca 2014 roku (tj. czwartek) o godzinie 10.00 w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy w Starych Bogaczowicach (sala nr 216) odbędzie się spotkanie informacyjno - rekrutacyjne do drugiej części VI edycji projektu systemowego „Dobre perspektywy” realizowanego w 2014 r. przez nasz Ośrodek.

Więcej…
 
Rozpoczynamy II część VI – dwuletniej – edycji DOBRYCH PERSPEKTYW.
wtorek, 25 lutego 2014 16:29

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w latach 2013 – 2014 realizuje VI edycję projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 7.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej dla bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo i/lub zagrożonych wykluczeniem społecznym mieszkańców naszej gminy.

Więcej…
 
Paczki świąteczne dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społcznej
czwartek, 19 grudnia 2013 17:01
Podobnie jak w latach ubiegłych - Nasz OPS przygotował (zakupy, przywóz i pakowanie pracownicy socjalni OPS) paczki żywnościowe tzw. świąteczne dla swoich klientów. W roku bieżącym przygotowano 49 paczek. Artykułuły spożywcze są tak dobierane, aby każda rodzina mogła przygotować sobie posiłek świąteczny i skorzystać z żywności w okresie około świątecznym. Nie zabrakło więc wędlin, uszek, barszczu i wsadu na sałatki.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 10